Kontakt Probad

Fabrikk

Källhultsvängen 1
670 10 Töcksfors - SE
Kontakt:
Piotr Miliczenko
Mobil 72 734 12 32
piotr@probad.se

Salgskontor Norge

Fortunen 4,
5013 Bergen – NO
PB 43 Sentrum,
5803 Bergen – NO
Kontakt:
Christian Ask
Mobil: 920 46 355
christian@probad.no

Salgskontor Sverige

Hammarby Allé 91
120 63 Stockholm - SE
Kontakt:
Andreas Pierrou
Mobil: 0 737 325 132
andreas@probad.se

Salgskontor Danmark

Møllehaven 8
4040 Jyllinge - DK
Kontakt:
Mikael Ø. Larsen
Mobil: 26 24 55 14
mikael@bano.dk

Prosjektkontor

Østensjøveien 39/41
0667 Oslo-NO
Kontakt:
Henriette Solvåg-Mathisen
Mobil: +47 41 41 58 92
henriette@probad.se

Kontaktpersoner

Bilde av Porbads konserndirektør

Kai-Rune Klubben

Konserndirektør salg
E-post: kk@probad.no
Portrett av Christian Ask

Christian Ask

Salgsdirektør
Andreas Pierrou

Andreas Pierrou

Prosjektingeniør salg
Bilde av Henriette Solvåg-Mathisen

Henriette Solvåg-Mathisen

Økonomisjef
Portrett bilde av Runar Olsen

Runar Olsen

Produktsjef
Christine Karlsen

Christine Karlsen

Prosjektleder / ettermarked
Bilde av Erlend Jørgensen

Erlend Jørgensen

Prosjektleder teknisk
Ole Melbye

Ole Melbye

Prosjektleder teknisk
E-post: ole@probad.no
Bilde av Piotr Miliczenko

Piotr Miliczenko

Fabrikksjef
Patryk Synowiecki

Patryk Synowiecki

HR Direktør
Bilde av Grzegorz Byczyk

Grzegorz Byczyk

Produksjonssjef
E-post: gb@probad.se
Tore Støylen

Tore Støylen

Installasjonsleder
Marcin Jakimiuk

Marcin Jakimiuk

Teknisk tegner leder
Monika Krutul

Monika Krutul

Innkjøp
Dorra Kassem

Dorra Kassem

Logistikkansvarlig